Iwona i Alex – Polska

Fit6 Iwona i Alex

Iwona: „Nigdy nie korzystałam z diet odchudzających, ale tym razem postanowiłam spróbować. Zaczynając 1. etap ważyłam 66 kg, po 5. etapie waga pokazuje 53 kg. Czuję się świetnie, a lekarz powiedział, że mam zdrowie jak 20-latka :).”

Mąż, kiedy zobaczył przemiany uczestników programu, postanowił spróbować i sprawdzić, czy może jednak zdoła coś zmienić. Okazało się, że tak, i to w spektakularny sposób, gdyż schudł aż 28 kg i stracił w obwodach 84 cm. Czuje się lżej, jego garderoba zmniejszyła się o 2-3 rozmiary i co najważniejsze ma bardzo dobre wyniki badań.”

Dotychczas zrzucili: Iwona: 13 kg, Alex: 28 kg.

Z programem odchudzają się od 20 tygodni.

Dołącz do Fit6:

Roma – Polska

Fit6 - Roma metamorfoza

Roma

Program zmienił moje życie! Czuję się świetnie, nie podjadam, mam mnóstwo energii, jestem najedzona, chudnę i podobam się sobie. Zmieniło się tak naprawdę wszystko. Czuję się pewniej jako kobieta. 

Mam 34 lata. Myślałam, że bez ćwiczeń nie da się schudnąć w moim wieku. A jednak! Wcześniej pracowałam jako kierownik sklepu od 7:00 do 15:00. Po pracy jadłam 1 duży posiłek dziennie i wciąż przybywało mi kilogramów. Okazało się, że wystarczy zmienić tylko kilka rzeczy i wszystko staje się tak naprawdę proste.

W 3,5 miesiąca zrzuciła 26 kg.

Po roku waga się utrzymuje, bez efektu jojo!

Dołącz do Fit6:

Selma i Carlos – Portugalia

fit6 selma carlos portugalia

Selma

Poznałam FMWorld i FIT 6, ponieważ potrzebowałam schudnąć. W styczniu 2019 roku rozpoczęłam swój proces odchudzania, im więcej czasu poświęcałam tym więcej dowiadywałam się o jedzeniu i o własnym ciele. To był spacer pełen nauki! Dziś po ponad roku wszystko jest w porządku, a 16 kg, które straciłam w ciągu 3 miesięcy nie wróciło. Sekretem jest uczenie się z tymi, którzy ci towarzyszą i wprowadzanie reedukacji żywieniowej w życie. Dziś moja dieta jest dużo zdrowsza i jak każdy jem wszystko, ale nauczyłam się kiedy i co jeść o każdej porze dnia! Moja przemiana była nie tylko fizyczna, ale i wewnętrzna. Dziś jestem kimś innym! Z pomocą Very Carreiry nauczyłam się lubić i dbać o siebie, moje poczucie własnej wartości wzrosło, a co za tym idzie, również moja pewność siebie! Jestem bardzo wdzięczny za całą tę przemianę”!

Dzięki programowi FIT6 schudła 13 kg.

Carlos

„Pod koniec 2018 roku miałem już 99,8 kg i nie mogłem kontynuować takiego stylu życia. Szukałem programu odchudzania, którego nie mógłbym zastąpić koktajlami lub podobnymi. Program rozpocząłem w styczniu 2019 roku wraz z moją żoną. Schudłem około 15 kg, gdzie nauczyłem się prawidłowo odżywiać i nie przytyłem ponownie, bo to był główny cel. Ważne były również działania następcze, które mnie ukierunkowały i pozwoliły skorygować aspekty, które dla mnie były nieistotne, ale które utrudniały wykonanie zadania i osiągnięcie wyników”.

Dzięki programowi FIT6 schudł 15 kg.

selma carlos 1 fit6 selma carlos portugalia

Przed / Po

Dołącz do Fit6:

Elisabete – Portugalia

fit6 elisabete portugalia

Była ona jedną z pierwszych partnerów, którzy uzyskali dostęp do programu FIT6. Należała do grupy testowej, z dobrymi wynikami. Dziś, po ponad 12 miesiącach od zakończenia programu, nadal utrzymuje swoją wagę. FIT6 gwarantuje szybkie, bezpieczne i skuteczne rezultaty.

Dzięki programowi FIT6 schudła 7 kg.

fit6 elisabete fit6 elisabete portugalia

Przed / Po

Dołącz do Fit6:

Luisa – Portugalia

fit6 luisa

Jak wiele innych kobiet, po dwóch ciążach nie mogłam odzyskać formy fizycznej. FIT6 był skutecznym rozwiązaniem, które przywróciło jej poczucie własnej wartości, dobre samopoczucie i zdrowie. Dziś jest przykładem i inspiracją dla innych kobiet!

Dzięki programowi FIT6 schudła 16 kg w 3 miesiące.

fit6-luisa fit6 luisa

Przed / Po

Dołącz do Fit6:

Kasia – Polska

Fit6 Kasia Metamorfoza

Mam na imię Kasia, jestem mamą dwójki dzieci. FIT6 to pierwszy program odchudzający, w jakim wzięłam udział. Byłam nastawiona sceptycznie, ale przystąpiłam do niego za namową mojego partnera. Absolutnie nie żałuję, a wręcz jestem zachwycona efektami!

Ważyłam 60 kg i nosiłam rozmiar 38. Po 3 miesiącach osiągnęłam oczekiwany wynik – 52 kg i 34/36 na metce. Od zakończenia programu minął ponad rok bez efektu jo-jo! Zdrowe nawyki żywieniowe zostały ze mną po dziś dzień. Poza tym przestał mnie boleć kręgosłup, a palce u rąk puchnąć, mam więcej energii, bieganie i wchodzenie po schodach nie męczy mnie tak jak wcześniej.

Teraz sama jestem ambasadorką FIT6 i pomagam ludziom pozbyć się zbędnych kilogramów. Polecam go z czystym sumieniem, bo działa w 100%!

Dołącz do Fit6:

Kacper – Polska

Fit6 Kacper Metamorfoza

Swoją przygodę z programem FIT6 rozpocząłem 1 sierpnia 2019 roku. Jako że prowadzę siedzący tryb życia, to dieta, w której intensywna aktywność fizyczna nie jest obowiązkowa, wydała mi się idealna. Poza przestrzeganiem zasad diety często spacerowałem i dzięki temu po 4 miesiącach moja waga spadła ze 100 do 77 kg. Jestem naprawdę szczęśliwy z tego powodu! 🙂

Dołącz do Fit6:

Natalia – Polska

Fit6 Natalia Metamorfoza

Jestem żoną i mamą. Przed urodzeniem dwóch córeczek moja sylwetka była o wiele szczuplejsza. Niestety po drugiej ciąży zaczęłam strasznie przybierać na wadze – zaważyło podjadanie, dojadanie po dzieciach, a przede wszystkim moja słabość do słodyczy… Dobiłam prawie do 80 kg przy wzroście 171 cm. Przestało mi się to podobać, ponieważ musiałam wymienić sporą część garderoby (oczywiście za małe ciuchy schowałam głęboko do szafy).

Po konsultacji z mężem wspólnie podjęliśmy decyzję, że trzeba to zmienić, bo i jego waga poszła w górę, a nie wspomnę już o złym samopoczuciu i braku energii. No i tak też się stało…

Zmiana nawyków żywieniowych + odpowiednia suplementacja = osiągnięty cel. FIT6 działa cuda, trzeba tylko chcieć!

P.S. Teraz wyciągam z szafy swoje stare ciuchy… 🙂

Dołącz do Fit6:

Anna – Polska

Fit6 Anna metamorfoza

Do programu przystąpiłam w październiku 2019 roku. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w siebie i w to, że dojdę aż tak daleko. Może dlatego, że wcześniejsze próby zrzucenia paru kilogramów zawsze kończyły się fiaskiem. Na szczęście w FIT6 kilogramy i centymetry uciekają z tygodnia na tydzień!

Podczas diety nauczyłam się odpowiednio odżywiać, odzyskałam zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki determinacji i motywacji dotarłam do samego końca lżejsza o 28 kg! 🙂 Odzyskałam samoakceptację, w końcu nie wstydzę się sama siebie. Jestem dumna, że nie poddałam się pomimo chwil zwątpienia.

Dołączając do programu myślałam, że będę chodzić głodna, a potrawy nie będą zbyt smaczne. A tu takie zaskoczenie! Najadałam się do syta, bez ważenia produktów, bez liczenia kalorii, a potrawy były zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. I najważniejsze jest to, że teraz mogę swoją osobą inspirować kolejne, aby pomóc im w dążeniu do idealnej sylwetki oraz zmienić ich nawyki żywieniowe.

Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną!

Dołącz do Fit6:

Izabela – Polska

Fit6 Nutricode Izabela metamorfoza

Mam na imię Izabela. Z programem FIT6 wystartowałam w 2018 r. Podjęłam tę decyzję w Krakowie, kiedy ważąc ponad 120 kg, nie mogłam wejść na 3. piętro budynku w upalny dzień. Zapaliła mi się czerwona lampka i powiedziałam sobie dość! 

Dziś cieszę się zdrowiem, lepszym samopoczuciem i dobrą kondycją, a co najważniejsze czuję się piękną kobietą! Zaczęłam ćwiczyć w domu i na powietrzu. Ruch to już dla mnie nie wyzwanie, lecz źródło radości. I ta satysfakcja, kiedy pokonuję 10 km z kijkami bez zadyszki… Spadłam z rozmiaru 56/58 na 40/42 – garderoba do wymiany, ale to przecież czysta przyjemność 🙂

Dołącz do Fit6: